Binamız, Ankara’ da Bağlıca semtinde  inşaat aşamasından başlayarak huzurevi ve yaşlı bakım hizmetlerine uygun olarak projelendirilerek tamamlanmıştır.

İlgievi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz de, Odalar, tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik olup beş yıldızlı otel konforunda tuvalet ve banyoludur.

Binamızda, yangın merdiveni, yangın alarmı ve spring (yağmurlama) sistemi ile tam olarak güvenlik sağlanmıştır.

Katlarda müzik sistemi, koridorlarda havalandırma sistemi ve 24 saat kamera sistemi bulunmaktadır. Binamızda, sedye asansörü  mevcuttur.

Merkezimizde, fizik tedavi hizmeti verilmekte olup fizik tedavi havuzumuz da bulunmaktadır.

Her katta, kata özel mini mutfak ve kattaki sakinlerimizin sohbet edebilecekleri açık manzaralı salonlarımız vardır.

İlgievi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz de Ayrıca, yaşlı yakınlarının yaşlılarını ziyaret etmelerini cazip hale getirmek ve teşvik etmek amacı ile giriş katımızda 330 m2 lik alana sahip ilgievi cafe, canlı müzik dinletileri, sinema ve maç gösterileri ve özel günlerde yapılan etkinliklerle hizmetinizdedir.

Amerika ve Avrupa da bazı huzurevlerinde uygulanan ve başarılı sonuçlar alınan Alzheimer ve demans da müzikle terapi programı uygulanmaktadır.

Gündüz yaşlı kreşi için gelen misafirlerimizi tüm hizmetlerden yararlandırıp, kendilerine dinlenebilecekleri oda tahsis edilecektir.